Strony internetowe Warianty witryn WWW

Tworzymy responsywne strony internetowe z gwarancją !

Tworzenie nowoczesnych stron internetowych to nasza specjalizacja. Projektujemy w pełni responsywne czyli mobilne strony WWW. Na każdą wykonaną witrynę otrzymujecie Państwo gwarancję.

Zlecając nam wykonanie serwisu WWW możecie być pewni, że zrealizujemy usługę kompleksowo. Od projektu strony, poprzez poprawki i Wasze sugestie, do uruchomienia i zindeksowania w wyszukiwarkach Google, a co najważniejsze z pełną optymalizacją serwisu i pozycjonowaniem w wyszukiwarce.

Warto wiedzieć, że nasza firma jako jedna z niewielu w Łodzi nie pobiera żadnej prowizji przy konfiguracji Reklamy Google AdWords. Wykonujemy to całkowicie bezłatnie.

Do każdej strony proponujemy skuteczne pozycjonowanie w cenie już od 89 zł netto miesięcznie (za 5-10 fraz kluczowych). Porownajcie Panstwo ceny u naszych konkurentów, a przekonacie się, że realizujemy pozycjonowanie tanio.

Dopilnujemy spraw technicznych, doradzimy i aktywujemy serwer dla strony. W cenie jest również utworzenie adresu e-mail czyli profesjonalnej skrzynki pocztowej. W trakcie współpracy darmowo doradzamy naszym Klientom we wszystkich aspektach działania strony w Internecie: - pomoc przy doborze nazwy strony (domeny) - wybór hostingu (serwera) i jego konfiguracja - zaprojektowanie LOGO - doradztwo przy ustaleniu struktury strony - doradztwo prawne związane z funcjonowaniem firmy w sieci - pomoc przy napisaniu tekstu - wskazowki i porady związane z wyborem formy reklamy internetowej, - jakiekolwiek problemy lub niejasności dotyczące strony, pozycjonowania lub reklamy.

Opieka techniczna i administracja serwisami oraz aktualizacja stron jest darmowa. Przy dużch aktualizacjach cena ustalana indywidualnie. Zwykle doplata 50 - 100 zł. Z doświadczenia wynika, że aktualizacje są bezplatne ! Dopiero prace bardziej czasochłonne np. dodanie duzej galerii zdjęć czy nowych podstron wiąże się z umówioną, niedużą dopłatą.

Pamiętaj !
Na każdą usługę zamawianą w AZSTUDIO otrzymujesz gwarancję. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji przez cały rok!

Świadczymy stałą, kompleksową opiekę techniczną, a w ramach współpracy możecie Państwo liczyć na pełne doradztwo ze strony naszych specjalistów, zarówno w sprawach stron WWW jak też pozycjonowania czy Reklamy AdWords.

Tworzenie skutecznych stron WWW

Podstawowym krokiem jest utworzenie profesjonalnej, nowoczesnej i w pełni mobilnej (czyli w pełni responsywnej) strony WWW.

Strona internetowa prezentowana w mobilnych urządzeniach jak smartfon, laptop, telefon i na zwykłym monitorze

Jak wybrać właściwą formę strony internetowej.

Najczęściej zamawianym pakietem jest " Strona dla Firmy". Co obejmuje ? W cenie 490 zł netto (jednorazowa opłata) uzyskujecie Państwo w pełni wartościową stronę internetową, wraz z serwerem, domeną, projektem oraz realizacją. Gratis otrzymujecie elegancki banner flash oraz galerię zdjęć do 50 zdjęć. W cenie otrzymujecie ilustracje projektu zakupione w Banku Zdjęć. Główną zaletą "Strony dla Firmy" jest jej odpowiednie przygotowanie do pozycjonowania czyli tzw. optymalizacja (bardzo ważny element strony, która będzie w przyszłości pozycjonowana). Zwykle ustalamy, że taka strona liczy nie więcej niż 20 podstron. Do ceny serwisu wliczona jest bezpłatna drobna aktualizacja (zawsze zmiana numeru telefonu czy adresu firmy lub pojedynczych zdań na stronie lub wymiana kilku zdjęć jest darmowa i wykonywana przez nas. Większe aktualizacje strony, które zajmują kilka godzin pracy są za dopłatą (wcześniej ustalamy ile będzie wynosić dopłata np. 50-100 zł ). Mówimy wtedy raczej o rozbudowie strony stąd konieczna jest dopłata.

Jak zamówić taką stronę ? Wystarczy określić nam tematykę: np. usługi remontowe, kancelaria prawna, biuro rachunkowe, informacyjna wizytówka dla lekarza, czy sklep z rowerami w Łodzi, a my zajmiemy się resztą. Do tego pakietu proponujemy usługę pozycjonowania strony - cena od 150 zł miesięcznie, za pozycjonowanie minimum 15 fraz. Dobierzemy bezpłatnie odpowiednie słowa kluczowe do Waszej branży. Szczegóły w dziale poświęconym pozycjonowaniu. Nie pobieramy żadnych innych opłat.

Rozbudowana WWW czyli "Strona dla producenta" Do każdej strony internetowej otrzymujesz bepłatnie serwer i domenę. Wykonujemy także bardziej rozbudowane strony, zwykle korzystają z tej opcji producenci, którzy chcą opisać na stronie swoje produkty. W tym pakiecie większa jest liczba podstron, bo często opisanie poszczególnych produktów firmy wiąże się z wyodrębnieniem ich na osobnej stronie. Tutaj serwis może liczyć nawet do 100 podstron ! Oczywiście w cenie zapewniony jest szybki i stabilny serwer, rezerwacja domeny na pierwszy rok (po roku jednorazowa opłata zgodna z ogólnopolskim cennikiem - około 123 zł), Do tego pakietu oferujemy aktualizację w cenie ustalanej indywidualnie. Jeśli będzie to wstawienie 5 produktów na miesiąc - aktualizacja jest bezpłatna, podobnie jak wszystkie drobne zmiany na stronie. Za większą przebudowę strony lub dodanie kilku galerii zdjęć - 100-150 zł. Dotychczasowe Strony internetowe dla producentów wykonane przez nas możecie Państwo zobaczyć w dziale "Przykłady"

Proste mini-strony, wizytówki lub szablony Allegro Do każdej strony internetowej otrzymujesz bepłatnie serwer i domenę. Czasem Klienci pytają nas o jednostronicową wizytówkę lub prosty szablon na Allegro by zachęcić potencjalnych Klientów do współpracy. Wykonujemy takie mini-strony w cenie 200-250 zł, oferując jednocześnie w cenie wykonania: serwer, domenę oraz darmową aktualizację.

Strony WWW do samodzielnego zarządzania Do każdej strony internetowej otrzymujesz bezpłatnie serwer i domenę. W naszej ofercie posiadamy także strony internetowe do samodzielnego zarządzania. Na czym to polega? Tworzymy serwis WWW, który możecie Państwo samodzielnie administrować (dodawać treść lub zdjęcia) w domu czy firmie. W zależności od stopnia jego skomplikowania cena takich systemów jest różna. Proste systemy oparte na strukturze bloga są w cenie 250 zł, bardziej profesjonalne w cenie 450 zł, zaś pełnowartościowy system do zarządzania treścią to koszt 990 zł (system autorski).

Strona zaprojektowana przez Ciebie Do każdej strony internetowej otrzymujesz bepłatnie serwer i domenę. Aby nasza oferta dotycząca projektowania stron internetowych była pełna, chcemy abyście mogli Państwo samodzielnie decydować co powinno znaleźć się na Waszej stronie. W wyżej wymienionych pakietach standardem są: galeria zdjęć, płynnie zmieniający się slajder, mapka dojazdu, ilustracje na stronie itp.

A co z dodatkowymi elementami ? Jeśli jednak będziecie Państwo chcieli umieścić na stronie przesuwające się wnętrze siedziby Waszej firmy lub sklepu, ankietę czy sondaż, głosowanie, każdy inny nietypowy skrypt lub bazę danych ... to wszystko możemy wykonać za dopłatą ustalaną indywidualnie.

Zadzwoń, zapytaj, otrzymasz pełną i treściwą informację. TELEFON: 500 009 206

Tworzenie skutecznych stron WWW

Podstawowym krokiem jest utworzenie profesjonalnej, nowoczesnej i w pełni mobilnej (czyli w pełni responsywnej) strony WWW.

Strona internetowa prezentowana w mobilnych urządzeniach jak smartfon, laptop, telefon i na zwykłym monitorze

Zadzwoń i zapytaj o ofertę na stronę internetową lub pozycjonowanie lub umów się na dogodny termin w biurze w Łodzi.

Dane adresowe: 93-035 Łódź, ul. Wólczańska 243. Zobacz mapę dojazdu, jak do nas trafić