Reklama internetowa Formy reklamy w sieci.

Reklama firmy w Internecie

AZ STUDIO specjalizuje się w przygotowaniu reklamy internetowej. W zależności od potrzeb oraz budżetu jaki przeznaczyliście Państwo na ten cel w skład pakietu reklamowego wchodzi: Nowoczesna strona internetowa, Pozycjonowanie na wybrane frazy kluczowe, Reklama AdWords. Reklama w Internecie jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w każdej fimie. Niezależnie od tego, jakie usługi oferuje Wasza firma, promowanie firmy w sieci jest dziś wręcz obowiązkowe. Proponujemy nietypowe rozwiązanie. Zamów pakiet: strona internetowa i pozycjonowanie dla 3 do 5 fraz od 89 zł netto miesięcznie. Aktywacja usługi 200 zł. Przekonaj się jak skuteczna jest reklama internetowa.

Pamiętaj !
Na każdą usługę zamawianą w AZSTUDIO otrzymujesz gwarancję. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji przez cały rok!

Świadczymy stałą, kompleksową opiekę techniczną, a w ramach współpracy możecie Państwo liczyć na pełne doradztwo ze strony naszych specjalistów, zarówno w sprawach stron WWW jak też pozycjonowania czy Reklamy AdWords.

Tworzenie skutecznych stron WWW

Podstawowym krokiem jest utworzenie profesjonalnej, nowoczesnej i w pełni mobilnej (czyli w pełni responsywnej) strony WWW.

Strona internetowa prezentowana w mobilnych urządzeniach jak smartfon, laptop, telefon i na zwykłym monitorze

Widoczna i skuteczna reklama w Internecie

W tym miejscu zaprezentujemy 2 najbardziej skuteczne formy reklamy internetowej. Są to: reklamy Google AdWords oraz pozycjonowanie strony. Postaramy się możliwie szeroko opisać korzyści każdej z nich. Reklama Google AdWords To najbardziej efektowna i widoczna reklama w Google. Przykładem tej metody są pojawiające się po wpisaniu szukanych słów kluczowych boxy z dopiskiem "reklama". Niewątpliwie fakt, że pojawiają się one ponad wszystkimi wynikami wyszukiwarki sprawia, że jako jedne z pierwszych przykuwają oko osoby szukającej usług, produktów, sklepów. Atrakcyjna lokalizacja reklam Google AdWords to nie jedyna ich zaleta. Kolejnym atutem tej formy promocji firmy jest prawie natychmiastowe wyświetlanie reklam, w 2-3 dni po przedpłaceniu usługi. Wystarczy określić budżet, "doładować konto", skonfigurować reklamę wedle własnych potrzeb i po kilku dniach cieszyć się efektami Kolejną zaletą reklam AdWords są niezwykle szerokie możliwości konfiguracji. Bardzo precyzyjnie możemy ustawić słowa kluczowe, po których będą prezentowane, a co ważne wiele fraz jest już sugerowanych jako najbardziej trafne dla danej branży!

Przypominamy Państwu w tym miejscu, iż nasza firma wykonuje usługę konfiguracji reklam Google AdWords całkowicie za darmo.

Całą kwotę, bez prowizji, jaką zadeklarujecie przeznaczamy do wykorzystania w AdWords. Warto podkreślić, iż Google oferuje pomoc telefoniczną lub pomoc online swojego konsultanta. Pamiętajcie, że jego usługi rownież są darmowe, gdyż pojawiły się w sieci firmy dzwoniące "w imieniu Google" zabierające dużą prowizję od wpłaconych środków. Google nie wychodzi z ofertą telefoniczną do firm (o ile sami o to nie poprosicie). A konsultant może być przydzielony do Waszych usług wyłącznie po założeniu konta Google AdWords.

Co jeszcze warto wiedzieć o kampanii reklamowej AdWords? Istnieje możliwość ustalenia lokalizacji, obszaru na jakim będą wyświetlane reklamy. Na przykład Łódź i obszar w promieniu 50 km. Można też ustawić konkretne miasta województwa łódzkiego: Pabianice, Zgierz, Piotrków Trybunalski. Oczywiście są także kampanie ogólnopolskie. Reklamy AdWords posiadają pewne zabezpieczenia przed celowym "wyklikaniem" przez konkurencję. Warto o tym pamiętać konfigurując usługę. Jednym z takich zabezpieczeń jest ustawienie limitu dziennego budżetu. Plusem reklam AdWords jest możliwość zaobserwowania, które z wybranych słów kluczowych opisujących naszą stronę okazało się najbardziej trafne. Wiedza o tym, które frazy są skuteczne, które mają duży wskaźnik konwersji, to prawdziwy skarb.

Drugą skuteczną formy reklamy w Internecie jest pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce. Dobrze prowadzona usługa pozycjonowania lokalnego zapewnia stałą, widoczną czyli efektywną reklamę firmy. Przykład: jeśli stronę internetową można odnaleźć w pierwszej dziesiątce wyników, po wpisaniu różnych słów kluczowych, to znaczy że firma jest dobrze widoczna w Internecie. Wysokie pozycje strony WWW sprawiają, że pozyskujecie ciągle nowych klientów, a Wasze usługi zyskują na popularności. Nie ma potrzeby ogłaszania się w gazetach, czy przydrożnych banerach. Dzięki pozycjonowaniu strony oferta Waszej firmy dostępna jest przez cały rok, w dzień i w nocy oraz w dni wolne. Porada: warto zamówić usługę pozycjonowania w tej samej firmie, która przygotuje Państwu odpowiednio stronę internetową.

Zadzwoń, zapytaj, otrzymasz pełną i treściwą informację. TELEFON: 500 009 206

Tworzenie skutecznych stron WWW

Podstawowym krokiem jest utworzenie profesjonalnej, nowoczesnej i w pełni mobilnej (czyli w pełni responsywnej) strony WWW.

Strona internetowa prezentowana w mobilnych urządzeniach jak smartfon, laptop, telefon i na zwykłym monitorze

Zadzwoń i zapytaj o ofertę na stronę internetową lub pozycjonowanie lub umów się na dogodny termin w biurze w Łodzi.

Dane adresowe: 93-035 Łódź, ul. Wólczańska 243. Zobacz mapę dojazdu, jak do nas trafić