Gwarancja na usługi Na wszyskie usługi udzielamy gwarancji.

Gwarancja na wszystkie wykonane usługi

Na wszystkie wykonane przez nas strony internetowe oraz usługi pozycjonowania, dajemy Państwu gwarancję.

Jesteśmy pewni naszych realizacji, wykonane przez nas serwisy przechodzą liczne testy zanim zostaną uruchomione. Wszystkie strony są w pełni mobilne, posiadają czytelny kod źródłowy, przygotowane są do pozycjonowania. Szybko otwierające się, czytelne i przejrzyste witryny złożone są z lekkich, nowoczesnych i rekomendowanych przez Google składników. Nie używamy przestarzałych elementów flash, ociężałych grafik.

Czy gwarancja obejmuje również pozycjonowanie? Tak ! Budowane mozolnie od lat ciekawe i wartościowe zaplecze jest doskonałą odskocznią dla pozycjonowanych przez nas stron. I chętnie przyjmiemy je pod nasze skrzydła. Istotny jest dla Państwa fakt, że w czasie gdy strona wspina się w wynikach - nie naliczamy żadnych opłat. My w tym czasie pracujemy, budujemy pozycję serwisu starając się zająć miejsce w pierwszej 10 wyników wyszukiwania. Oczywiście zawsze naszym celem są najwyższe pozycje, mamy dużą skuteczność przy wielu projektach do TOP 3 wyników.

Pamiętaj !
Na każdą usługę zamawianą w AZSTUDIO otrzymujesz gwarancję. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji przez cały rok!

Świadczymy stałą, kompleksową opiekę techniczną, a w ramach współpracy możecie Państwo liczyć na pełne doradztwo ze strony naszych specjalistów, zarówno w sprawach stron WWW jak też pozycjonowania czy Reklamy AdWords.

Strona internetowa z gwarancją 2-letnią

Warto wiedzieć, że na każdą zrealizowaną przez nas stronę WWW dajemy 2-letnią gwarancję. Pełna responsywność, dostosowanie serwisu do aktualnych trendów lub zmieniających się wytycznych wyszukiwarek. Strony internetowe naszych Klientów są zawsze na czasie i w zgodzie z aktualnymi przepisami prawna.

Strona internetowa prezentowana w mobilnych urządzeniach jak smartfon, laptop, telefon i na zwykłym monitorze

Usługa pozycjonowania strony bez opłat do czasu uzyskania pozycji

Bardzo istotnym dla Państwa czynnikiem jest fakt, że do czasu osiągnięcia zamierzonej pozycji strony, nie ponosicie żadnych opłat związanych z usługą. Później, są to stałe, ustalone przez nas wspólnie opłaty miesięcznie.

Niskie i stałe opłaty za miesięczne pozycjonowanie strony.

Atutem naszej firmy jest dobra cena pozycjonowania i skuteczność. Zwykle na początku współpracy ustalamy pewną ryczałtową cenę za usługę. Jest to o tyle ważne ponieważ rozliczanie za konkretną pozycję na daną frazę, w danym dniu miesiąca powodowało, iż nasi Klienci (korzystający w przeszłości z konkurencyjnych firm oferujących pozycjonowanie), otrzymywali wysokie i niespodziewane faktury ... bo dana fraza, w danym dniu była wysoko, co potwierdzał raport tejże firmy...

A zatem stała i niska cena, duża pula fraz kluczowych w pierwszej dziesiątce to nasza oferta. Cena abonamentu nie zmienia się zwykle nawet w ciągu kilku lat. A często, gdy polecicie nasze usługi innej firmie, jest obniżana. Zwykle nie poprzestajemy na kilku wybranych frazach i ciągle pracujemy na uzyskaniu jak najlpeszego wyniku, jak najwyższej pozycji na wiele fraz, niezależnie od tego czy jest to pozycjonowanie lokalne w Łodzi czy ogólnopolskie.

Szukasz sprawdzonej, dobrej firmy do pozycjonowania strony w Łodzi? Zadzwoń do nas: 500 009 206

Skuteczne pozycjonowanie

Gwarancją na skuteczne pozycjonowanie jest to, że jakiekolwiek opłaty związane z tą usługą ponoszone są dopiero po osiągnięciu efketu. W momencie kiedy widać wysoką pozycję Waszej strony w TOP 10 rozpoczynamy naliczanie ustalonego wcześniej niedużego abonamentu.

Strona internetowa prezentowana w mobilnych urządzeniach jak smartfon, laptop, telefon i na zwykłym monitorze

Zadzwoń i zapytaj o ofertę na stronę internetową lub pozycjonowanie lub umów się na dogodny termin w biurze w Łodzi.

Dane adresowe: 93-035 Łódź, ul. Wólczańska 243. Zobacz mapę dojazdu, jak do nas trafić