Strony responsywne Tworzenie mobilnych, w pełni responsywnych stron WWW

Poznaj zalety w pełni responsywnej strony internetowej

Responsywna strona internetowa wydaje się być dzisiaj koniecznością. Ponad 80 procent użytkowników Internetu wyszukuje potrzebnych informacji za pomocą telefonu. Warto o tym wiedzieć, ponieważ jeśli Twoja strona nie będzie w pełni mobilna, po prostu stracisz potencjalnego nabywcę, nie pozyskasz nowego klienta na Twoje usługi. Wyobraź sobie sytuację, że ktoś przedarł się przez gąszcz konkurencyjnych do Twoich usług firm z Łodzi i trafia na Twoją stronę. Ta okazuje się nieprzystosowana do urządzeń mobilnych. Jest to zły sygnał dla potencjalnych kontrahentów, którzy zrezygnują z dalszego czytania Twojej oferty.

Zadbaj o to, by strona internetowa Twojej firmy była w pełni responsywna.

To nic trudnego ani kosztownego ! Piękna mobilna strona WWW zachęca do skorzystania z Twoich usług. Jest doskonalne widoczna z poziomu smartfona, tableta lub laptopa. Oczywiście normalnie funkcjonuje na tradycyjnych monitorach komputerowych, a nawet można ją wyświetlić na dużym ekranie telewizora 4K.

Pamiętaj !
Projektujemy responsywne strony internetowe w Łodzi już od 490 zł netto.

Zamawiając mobilną stronę internetową w prezenie otrzymasz od nas profesjonalny serwer (hosting) na pierwszy rok usługi gratis. Po roku koszt przedłużenia serwera (100-200 zł/rok, w zależności od potrzeb). Sama strona nie wymaga żadnych innych opłat!

Czym jest responsywność ?

Podstawowym krokiem jest utworzenie profesjonalnej, nowoczesnej i w pełni mobilnej (czyli w pełni responsywnej) strony WWW.

Strona internetowa prezentowana w mobilnych urządzeniach jak smartfon, laptop, telefon i na zwykłym monitorze

Czym są mobilne witryny WWW, co to jest resposnywność strony.

Profesjonalna nazwa to: strona internetowa w pełni responsywna (ang: RWD - responsive web design). Jest to taki serwis, który doskonale prezentuje się w każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. Przykład: oglądana w tej chwili strona AZ STUDIO posiada pełną responsywność - jest to dobry przykład strony w pełni responsywnej. Proszę obejrzeć serwis w telefonie i na tradycyjnym monitorze.

Responsywność to cecha witryn WWW, które idealnie dostosowują swój wygląd do dowolnej rozdzielczości urządzenia: począwszy od przeglądarek w smartfonach, przez urządzenia nieco większe jak tablety, notebooki, a także laptopy, monitory komputerów stacjonarnych, w tym również monitory HD, aż po ogromne odbiorniki jakimi są telewizory 4K. Reasumując strona mobilna to taka, która prawidłowo funkcjonuje niezależnie od rozdzielczości urządzenia na którym jest wyświetlana. Jeśli decydujecie się Państwo na założenie nowej strony dla swojej firmy, pamiętajcie, by posiadała ona pełną responsywność. Statystyki internetowe jednoznacznie dowodzą, iż Internauci coraz częściej wyszukują usług własnie za pomocą telefonu, smartfona. Warto zadbać o to, by i Wasza firma była dobrze widoczna w Internecie poprzez wyszukiwarkę w smartfonie.

Zadzwoń, zapytaj o mobilną stronę internetową już od 490 zł. TELEFON: 500 009 206

Mobilna strona internetowa

Bądź na czasie, prezentuj swoją ofertę poprzez mobilny serwis WWW. Zapytaj nas o szczegóły, koszt takiej strony już od 490 zł netto.

Strona internetowa prezentowana w mobilnych urządzeniach jak smartfon, laptop, telefon i na zwykłym monitorze

Zadzwoń i zapytaj o ofertę na stronę internetową lub pozycjonowanie lub umów się na dogodny termin w biurze w Łodzi.

Dane adresowe: 93-035 Łódź, ul. Wólczańska 243. Zobacz mapę dojazdu, jak do nas trafić