Cena pozycjonowania Koszt pozycjonowania strony WWW w Łodzi

Szczegółowy zakres cen usługi pozycjonowania lokalnego dla Łodzi.

Cena pozycjonowania strony w obrębie Łodzi - 150 zł netto/ miesiąc.
Cena dotyczy 5-10 średnio konkurencyjnych fraz, zwykle w tej cenie otrzymujecie Państwo kilka fraz gratis.

Jak wyliczna jest cena pozycjonowania? Koszt pozycjonowania zależy od wielu czynników. Podstawowym jest na pewno konkurencyjność w danej branży. Kolejnym czynnikiem jest liczba słów kluczowych. W bardziej konkurencyjnych branżach cena pozycjonowania wynosi u nas 200 zł netto miesięcznie. Oczywiście dotyczy to minimum 10 fraz kluczowych w pierwszej 10. Zwykle wykonujemy usługę możliwie szeroko, na więcej fraz, a zatem nasi Klienci mogą cieszyć się w tej cenie nawet 20 lub więcej frazami w pierwszej 10 wyników! Cena nie zmienia się, możliwe jest nawet obniżenie jej, gdy polecacie nasze usługi innym firmom. Jest to swoisty program partnerski, cenimy lojalność i dobrą współpracę z naszymi Klientami.

Usługa pozycjonowania strony internetowej jest często zamawiana dla całego województwa łózkiego ze szczególnym naciskiem na większe miasta: Pabianice, Piotrków Trybunalski, Kutno, Zgierz, czy Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów. Realizujemy takie pozycjonowanie w obrębie województwa łódzkiego. Dopłata ustalana jest indywidualnie. Czasem mieści się w cenie 200 zł netto miesięcznie.

Tanie pozycjonowanie strony jest naszym atutem, robimy to od lat, skutecznie i z efektami widocznymi dla Klienta.

Świadczymy stałą, kompleksową opiekę techniczną, a w ramach współpracy możecie Państwo liczyć na pełne doradztwo ze strony naszych specjalistów, zarówno w sprawach stron WWW jak też pozycjonowania czy Reklamy AdWords.

Pozycjonowanie tanio

Główną ideą naszej strategii pozycjonowaia jest optymalny dobór fraz, tak by były skuteczne i niedrogie. Zajmujemy się pozycjonowaniem w Łodzi już 9 lat. Doskonale znamy rynek łódzki, a na co dzień promujemy wiele firm związanych z naszym miastem.

Strona internetowa prezentowana w mobilnych urządzeniach jak smartfon, laptop, telefon i na zwykłym monitorze

Ile kosztuje pozycjonowanie strony lokalne, a ile pozycjonowanie ogólnopolskie.

Aby przybliżyć Państwu cennik pozycjonowania podamy kilka przykładów, jak wyliczne są koszty tej usługi.

Cena pozycjonowania strony w Łodzi - przykład 1 :
Pozycjonowanie strony internetowej Salonu Fryzjerskiego w Łodzi. Pula fraz: aż 25 fraz w pierwszej dziesiątce, cena usługi 160 zł netto. Stała opłata abonamentowa.

Cena pozycjonowania strony w Łodzi - przykład 2 :
Pozycjonowanie strony WWW firmy remontowej. Duża konkurencyjność, cena miesięczna 180 zł netto. Pula fraz w TOP 10, prawie 30 fraz.

Cena pozycjonowania strony w Łodzi - przykład 3 : Usługa SEO dla firmy zajmującej się przygotowaniem ulotek reklamowych, grafiką komputerową. Pula fraz 34. Pozycjonowanie w Łodzi i Poznaniu. Koszt 200 zł netto miesięcznie.

Cena pozycjonowania strony w Pabianicach - przykład 4 :
Pozycjonowanie strony mechanika samochodowego w Pabianicach, powiecie pabianickim, koszt miesięczny 90 zł netto. Pula fraz 20.

Zadzwoń, zapytaj, otrzymasz pełną i treściwą informację. TELEFON: 500 009 206

Pozycjonowanie Pabianice, Kutno od 60 zł miesięcznie

Jeśli potrzebujesz taniego pozycjonowania w Pabianicach, Kutnie, Sieradzu, Zduńskiej Woli, Bełchatowie, Łasku, Aleksandrowie Łódzkim, Zgierzu lub Konstantynowie, zapytaj nas o darmową wycenę. Cena usług już od 60 zł netto miesięcznie za 10-15 fraz !

Strona internetowa prezentowana w mobilnych urządzeniach jak smartfon, laptop, telefon i na zwykłym monitorze

Zadzwoń i zapytaj o ofertę na stronę internetową lub pozycjonowanie lub umów się na dogodny termin w biurze w Łodzi.

Dane adresowe: 93-035 Łódź, ul. Wólczańska 243. Zobacz mapę dojazdu, jak do nas trafić