Usługi Kompleksowa opieka nad stroną WWW.

Nasza oferta obejmuje KOMPLEKSOWĄ opiekę nad stroną internetową. Co to oznacza?

Nasza oferta obejmuje KOMPLEKSOWĄ opiekę nad stroną internetową. Co to oznacza?

W jednorazowej cenie, która widnieje w cenniku po prawej otrzymujecie Państwo między innymi:
- zapewnienie wszystkiego, co jest potrzebne do działania strony od strony technicznej (serwera, domeny, ilustracji, zdjęć),
- utworzenie projektu oraz realizacja strony WWW (w tym również zakup ewentualnych zdjęć na licencji w Banku Zdjęć),
- przygotowanie strony do pozycjonowania (tzw. optymalizacja kodu źródłowego strony), oraz dobór właściwych słów kluczowych, które są chętnie wpisywane przez Internautów do wyszukiwarek,
- pozycjonowanie strony w wyszukiwarce,
- reklamę serwisu w Internecie,
- bezpłatną aktualizację serwisów pozycjonowanych,
- bezpłatne doradztwo i pomoc we wszystkich sprawach związanych z działaniem strony, wyszukiwarki, reklam AdWords,
- darmowa konfiguracja reklamy Google Adwords.

Pamiętaj !
Na każdą usługę zamawianą w AZSTUDIO otrzymujesz gwarancję. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji przez cały rok!

Świadczymy stałą, kompleksową opiekę techniczną, a w ramach współpracy możecie Państwo liczyć na pełne doradztwo ze strony naszych specjalistów, zarówno w sprawach stron WWW jak też pozycjonowania czy Reklamy AdWords.

Strona z pozycjonowaniem

AZSTUDIO jako jedna z pierwszych w Łodzi oferowała swoim Klientom kompleksową reklamę w Internecie polegającą na utworzeniu strony WWW z pozycjonowaniem. Często dołączaliśmy reklamę ADWORDS, by osiągnąć mozliwie najlepszy wynik.

ALTALTALTALTALTALTALT

Wszystkie etapy pozycjonowania strony internetowej

Dobra firma pozycjonująca stronę internetową powinna zapewnić realizację wszystkich aspektów i etapów pozycjonowania.

W tym artykule dowiemy się na co zwrócić szczególną uwagę podczas realizacji pozycjonowania.

Pierwszym krokiem, który należy wykonać jest odpowiednie przygotowanie strony internetowej. Optymalizacja serwisu jest niezbędna zanim przejdziemy do następnych etapów. Uważamy, że firma zajmująca się pozycjonowaniem, powinna również specjalizować się w przygotowaniu stron WWW. W AZSTUDIO wykonujemy do każdego serwisu pełną optymalizację już na etapie projektowania. Oczywiście możliwe jest także naniesienie zmian na stronę zamówioną w innej firmie. Dobre przygotowanie do pozycjonowania leży w budowie witryny.

Drugim krokiem, według nas równie ważnym, jest określenie grupy docelowej, a co za tym idzie dobór odpowiednich, najbardziej trafnych i popularnych słów kluczowych okreslających stronę. Lista fraz kluczowych winna być możliwie jak najdłuższa, zaczynając od przygotowania słów według Was najważniejszych. Wspólnie z Klientem opracowujemy pulę słów kluczowych (fraz), po których następnie realizować będziemy usługę pozycjonowania. Doradzamy i podpowiadamy jak określić dobre frazy.

W momencie kiedy uruchomimy stronę rozpoczyna się proces pozycjonowania "z zewnątrz". Ciekawa treść na Waszej stronie zdobędzie popularność, a inne serwisy chętnie wskazywać będą Waszą witrynę jako źródło wartościowych materiałów i informacji. Jest to naprawdę istotne, by przyłożyć się do budowy serwisu już od samego początku. Proces pozycjonowania do pierwszej dziesiątki wymaga czasu. W tym okresie nie ponosicie u nas żadnych opłat. Jest to ważne ponieważ w początkowej fazie nie zawsze widać efekty od razu. Czasem miesiąc, dwa, w trudniejszych frazach nawet 3-4 miesiące trwa zdobywanie pozycji.

Kiedy już serwis zawędruje na wysoką pozycję w pierwszej dziesiątce, należy sumiennie dbać o utrzymanie jego pozycji. Codziennie do wyszukiwarki trafiają setki nowych stron i każdy z nich dąży do wejścia na pierwszą stronę. Dobra firma pozycjonująca zapewni Wam odpowiednie działania, dzięki c zemu Was serwis nie tylko zatrzyma dobrą pozycję ale też będzie rósł w siłę.

Zadzwoń, zapytaj, otrzymasz pełną i treściwą informację. TELEFON: 500 009 206

Pracuj stale nad pozycjonowaniem strony

Wysoka pozycja strony w wyszukiwarce nie trwa wiecznie. Stała praca nad dobrą pozycją jest niezbędna. W AZ STUDIO pomożemy Wam rozwijać stronę internetową na coraz liczniejsze słowa kluczowe.

Strona internetowa prezentowana w mobilnych urządzeniach jak smartfon, laptop, telefon i na zwykłym monitorze

Zadzwoń i zapytaj o ofertę na stronę internetową lub pozycjonowanie lub umów się na dogodny termin w biurze w Łodzi.

Dane adresowe: 93-035 Łódź, ul. Wólczańska 243. Zobacz mapę dojazdu, jak do nas trafić