Efekty i skuteczność Analiza działań marketingowych

Pozyskiwanie nowych nabyców ze strony internetowej, jak oceniać skuteczność stron WWW?

Efekty działania strony internetowej można podzielić na te widoczne gołym okiem i te widoczne w statystykach. Być może trochę tajemniczo to brzmi. Przeczytajcie o co chodzi: Podejmując zlecenie wykonania strony z pozycjonowaniem pracujemy w ten sposób aby efekty jej funkcjonowania było widać u Was w fimie: w postaci nowych zamówień, w postaci konkretnych nabywców zzainteresowanych Waszymi uslugami, przybywa nowych zapytań i zamówień ze strony internetowej. .... więc po większej ilości telefonów do Was widzicie gołym okiem, że strona i pozycjonowanie po prostu jest skuteczne W przeciwieństwie do tego gdy podpisujecie umowę na pozycjonowanie w innej firmie, możecie jako element rozliczenia otrzymać raport czyli ... statystyki. Gdzie oczywiście wyniki wskazywać będą na wysoką liczbę odwiedzin na stronie i tzw. duży ruch. Warto o tym pomyśleć gdyż nie zawsze sztucznie wywołany ruch na stronie oznacza realne zainteresowanie Waszymi usługami. Dla nas jest logiczne i oczywiste: jeśli my dobrze wywiążemy się z pracy, uzyskamy dobre pozycje strony, a strona będzie przynosiła Wam realne zamówienia, to opłacicie nam usługę pozycjonowania w następnym miesiącu.

Pamiętaj !
Na każdą usługę zamawianą w AZSTUDIO otrzymujesz gwarancję. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji przez cały rok!

Świadczymy stałą, kompleksową opiekę techniczną, a w ramach współpracy możecie Państwo liczyć na pełne doradztwo ze strony naszych specjalistów, zarówno w sprawach stron WWW jak też pozycjonowania czy Reklamy AdWords.

Tworzenie skutecznych stron WWW

Podstawowym krokiem jest utworzenie profesjonalnej, nowoczesnej i w pełni mobilnej (czyli w pełni responsywnej) strony WWW.

Strona internetowa prezentowana w mobilnych urządzeniach jak smartfon, laptop, telefon i na zwykłym monitorze

Jak śledzić wyniki i efekt pozycjonowania strony

Warto wiedzieć, że najbardziej wiarygodnym sposobem oceny i analizy pozycji danej strony jest wyczyszczenie plików przeglądarki (historia, cookies), a następnie po prostu wpisanie frazy kluczowej do wyszukiwarki. Tylko wtedy można zobaczyć jak wysoko plasuje się dany serwis. Statystyki lub raporty, które często są oferowane przez firmy pozycjonujące, są często obarczone dużymi błędami.

Zadzwoń, zapytaj, otrzymasz pełną i treściwą informację. TELEFON: 500 009 206

Tworzenie skutecznych stron WWW

Podstawowym krokiem jest utworzenie profesjonalnej, nowoczesnej i w pełni mobilnej (czyli w pełni responsywnej) strony WWW.

Strona internetowa prezentowana w mobilnych urządzeniach jak smartfon, laptop, telefon i na zwykłym monitorze

Zadzwoń i zapytaj o ofertę na stronę internetową lub pozycjonowanie lub umów się na dogodny termin w biurze w Łodzi.

Dane adresowe: 93-035 Łódź, ul. Wólczańska 243. Zobacz mapę dojazdu, jak do nas trafić