Strona dla firmy Korzyści z posiadania profesjonalnej strony internetowej w sieci.

Posiadanie profesjonalnej strony internetowej, którą jest dobrze widoczna w wyszukiwarce, to doskonały sposób na pozyskani nowych kontahentów. W zasadzie jest to najlepsza forma reklamy, gdyż osoby szukające danych usług, już wiedzą, czego szukają. A zatem na Twoją stronę trafiają przede wszystkim zaintersowani odwiedzający. Jest to o tyle ważne, iż czasem firmy reklamują się wszem i wobec w mediach społecznościowych, na forach, kupują reklamy w portalach biznesowych, co generuje tzw. duży ruch na stronie, ale czy są to właściwe osoby? Czy jest to grupa, do której chcecie dotrzeć ze swoimi usługami? Warto o tym pomyśleć i utworzyć stronę WWW z pozycjonowaniem na odpowiednie słowa kluczowe.

Wskazówka: Przygotuj w notatniku ofertę Twojej Firmy, zamów prostą stronę WWW, my przygotujemy pozycjonowanie. Zaprezentuj swoje usługi w Łodzi i okolicy.
Posiadająć pozycjonowaną i dobrze zaprojektowaną stronę WWW, usługi Twojej Firmy są widoczne nie tylko w Łodzi. Taki serwis, to doskonała reklama dla sąsiednich miejscowości: Pabianice, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Konstantynów Łódzki, czy Aleksandrów Łódzki i Zgierz. To tylko niektóre zalety pozycjonowania lokalnego. Oczywiście istnieje możliwość pozyskiwania nabywców w całej Polsce. Wszystko zależy od tego, kim jest grupa docelowa, kim będą Twoi odbiorcy. Czy są nimi klienci indywidualni z Łodzi i okolic, czy może firmy z całego województwa łódzkiego? Pomożemy i doradzimy Wam jak określić właściwy "target".

Wskazówka: Zastanów się kim są Twoi odbiorcy, spróbuj określić lokalizację, obszar swojej działalności. Pomyśl, czy swoją ofertę kierujesz do Klienta pojedynczego, czy może do firm?
Przykład: jeśli jesteś producentem, swoją ofertę skierujesz do sklepów i hurtowni. A jeśli prowadzisz usługi szkoleń z BHP w Łodzi, adresatem Twojej strony będą firmy i przedsiębiorstwa właśnie z tego miasta, może także z miast sąsiednich (choćby w promieniu 40 km)
Dzisiaj zamiast papierowych wizytówek warto sprawić, by strona internetowa firmy była taką treściwą, czytelną i przykuwającą uwagę "wizytówką firmy". Postaraj się by Twój nowy serwis WWW był w pełni mobilny, pamiętaj, ze 80 procent odwiedzających wyszukuje już danych w Internecie za pomocą smartfona lub telefonu. Utwórz stronę lekką, w pełni responsywną.

Schludna i czytelna, nawet prosta strona internetowa to najlepsza wizytówka Twojej firmy.
Warto wiedzieć: strona mobilna, czyli responsywna nie ma ograniczeń co do ilości tekstu. Nie bój się umieścić na niej wielu informacji. Dziś projektujemy nowoczesne serwisy, dzięki któym Twój Klient ma możliwość zapoznania się z wieloma aspektami Twojej oferty. Taka strona jest niejako "pod ręką", można zajrzeć do niej późnym wieczorem, czy w niedzielę ...
Strona internetowa, dzięki zabiegom pozycjonowania, może być dostępna zarówno lokalnie, na przykład w Łodzi ale też w zasięgu ogólnopolskim.

Pozycjonowanie strony można poprowadzić o zasięgu ogólnopolskim. W zależności od tego do jakich odbiorców chcesz skierować swoją ofertę. Często z tego typu rozwiązań korzystają producenci. Ich oferta jest wówczas widoczna w każdym mieście Polski.
Strona internetowa to doskonała forma ogłaszania nowych wydarzeń, promocji lub ciekawych ofert na Twoje usługi lub produkty. Warto przyciągać Klientów i zachęcać ich co pewien czas nową korzystniejszą ceną, nowym produktem, czy innowacyjną usługą.

Porada: dopilnuj aktualizacji na swoje stronie WWW, bądź w stałym kontakcie ze swoimi dotychczasowymi klientami i pozyskuj nowych! Wyprzedź konkurencję, zorganizuj krótką akcję promocyjną lub wyprzedaż. Strona internetowa powinna być na czasie.
Posiadając stronę responsywną jesteś pewien, że Klienci widzą Twoją stronę z każdego możliwego urządzenia. Widać Cię w telefonie, smartfonie czy w tablecie, a nawet na ekranach telewizorów z dostępem do Internetu. Mobilność strony to klucz do sukcesu, oczywiście w połączeniu z pozycjonowaniem.

Czy wiesz, że serwis który oglądasz jest w pełni mobilny? Obejrzyj naszą stronę w telefonie i na monitorze tradycyjnego komputera. Jeśli nadal nie jesteś przekonany, spytaj naszego doradcę.
Na pewno Twoja firma nie funkcjonuje od dzisiaj... Latami zdobywałeś partnerów biznesowych, kontrahentów. Wiesz, że są to Twoi najlepsi Klienci. Bądź z nimi w kontakcie, właśnie za pomocą strony WWW. Prezentuj im swoją ofertę udzielając korzystnych rabatów. Wystarczy kilka słów, by wiedzieli, jak bardzo cenisz długą współpracę z nimi.

A zatem profesjonalna strona WWW to nie tylko pozyskiwanie nowych Klientów ale także umacnianie więzi z dotychczasowymi kontrahentami. Warto o tym pamiętać.
Nic tak nie opisze Twoich produktów jak ładnie wykonane zdjęcia. Czasem fotografia produktu jest kluczem do pozyskania nowych Klientów. Warto o nią zadbać, a galerię zdjęć umieścić na stronie firmy. Eleganckie fotografie, mogą być też ilustracje zakupione w Banku Zdjęć, to duży plus przy ofercie Twojej firmy.

Warto wiedzieć, iż na co dzień nasza firma współpracuje z profesjonalistami w fotografii produktu, fotografii reklamowej i dziecięcej (personalnej). Jeśli potrzebujecie niedrogo wykonać sesję zdjęciową w studio lub zrealizować fotografię swoich produktów, prosimy o kontakt.
Posiadając nawet proste LOGO lub LOGOTYP na stronie WWW, jest ono po pewnym czasie kojarzone z Twoją firmą. Czasem chwytliwy i humorystyczny slogan reklamowy zapada w pamięci przeszukujących Internet, co pozwala im później na powró do Twoich usług. Pamiętaj: nie musisz wydawać na początek fortuny na projektowanie LOGO. Wystarczy prosta ale profesjonalna realizacja przez grafika. W naszym zespole pracują takie osoby, pomożemy Wam przygotować LOGO na stronę WWW, do druku ulotki, czy banera reklamowego.

Identyfikacja wizualna jest częścią naszych projektów. Chcemy, by Wasza nowa strona była przyjazna dla oka, prosta w nawigacji i charakterystyczna zarazem.

Pozycjonowanie w Łodzi

Wskazówka: Utwórz mobilny serwis internetowy (polecamy się w tym miejscu), następnie przygotuj dużo treści i ciekawą ofertę, kilka zdjęć. Zamów usługę pozycjonowania strony w Łodzi i województwie łódzkim już od 89 zł miesięcznie.

mobilne strony WWW